0

Aerouzņemšana un videomontāžaYUKON SIA sniedz profesionālos aerouzņemšanas pakalpojumus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, vadoties pēc diviem vienkāršiem noteikumiem: lieliskas cenas un izcilas foto - un videouzņemšanas kvalitātes. Sadarbība ar mums – tā ir kompetentu pilotu un operatoru izvēle, kuri pieiet ar atbildības izjūtu visam procesam, kas garantē izvirzīto mērķu sasniegšanu.

Uzņemšana no augšas ir komplekss process, kas iekļauj vairākus darba posmus. Mūsu speciālisti, būdami ne tikai pieredzējuši aerouzņemšanas speciālisti, bet arī augsti kvalificētie montētāji, montē un apstrādā visus uzņemtos materiālus, balstoties uz klienta izvirzītām prasībām un vēlēšanām. Tas viss ļauj, pēc iespējas, labāk realizēt Jūsu idejas.

Uzņemšanas no augšas cena, ko mēs piedāvājam, ir orientēta uz klientu – mēs ņemam vērā optimālās cenas un darbu sarežģītību, kā arī piedāvājam speciālās atlaides, turklāt nodrošinot Jūs ar labākiem tehnoloģiskiem risinājumiem. Tāda pieeja ļaus Jums nepārmaksāt par profesionāliem pakalpojumiem, pat ja Jūsu pasūtījumam būs vajadzīgas desmitiem dronu palaišanas!Galvenie virzieni:
  1. Objektu inspekcijas un monitorings;
  2. Aerofotografēšana, lai izveidotu 3D modeļus;
  3. Meklējumu darbi ar siltuma uztvērēja pielietojumu;
  4. Nekustamā īpašuma un zemes aerofilmēšana;
  5. Rūpniecības un celtniecības objektu aerouzņemšana.