DJI Dock ir autonoma pacelšanās, nosēšanās un uzlādes stacija, kas nodrošina pilnībā automātiskus, programmētus lidojumus ar DJI M30 sēriju (doka versija). Tas paplašina apvārsni automatizētām misijām, kuras var uzraudzīt un uzraudzīt attālināti. Pēc iestatīšanas pilnībā uzlādēts M30 drons var pacelties debesīs no DJI doka, izmantojot FlightHub 2 ieprogrammētas automātiskas misijas jebkur 7 km rādiusā.
Izmantojot FlightHub 2, atbloķējiet pilnu DJI Dock funkcionalitāti no ''mākoņa''. Plānojiet misijas, izveidojiet un rediģējiet lidojumu maršrutus un pārvaldiet savāktos datus. Tiešraides straumējiet augstas izšķirtspējas režīmā jebkurā laikā, lai pārbaudītu savu DJI doku vai dronu. Plānojiet sarežģītus lidojumu maršrutus attālināti, izmantojot FlightHub 2. Rediģējiet, pārvaldiet un virziet lidojumu maršrutus uz jūsu DJI dokiem un sekojiet līdzi lidojuma gaitai un rezultātiem. Pārskatiet ar ģeogrāfiski atzīmētos attēlus, videoklipus, kartes un panorāmas, kuras ir apkopojušas jūsu drons. Jūsu dronu savāktos datus var automātiski augšupielādēt un saglabāt vēlākai lietošanai. Pārraugiet savu DJI doku un dronu stāvokli un statusu attālināti no mākoņa.

Ātra uzlāde un pacelšanās, pateicoties TEC gaisa kondicionēšanai, kas atdzesē drona akumulatorus, ļaujot uzlādēt no 10-90% tikai 25 minūtēs. Spēcīgs, rūpniecisks risinājums M30 sērijas dokstacijas versijai ir vadošā līmeņa veiktspēja ar maksimālo vēja pretestību 15 m/s 6, IP55 aizsardzība pret iekļūšanu, un tā darbojas temperatūrā no -30 ℃ līdz 50 ℃.

DJI doki sver mazāk par 100 kg, un to platība ir mazāka par 1 kvadrātmetru. Iestatīšanai nepieciešama zemes fiksācija, piekļuve strāvas padevei un internetam, kā arī ātra konfigurēšana, izmantojot DJI RC Plus tālvadības pulti.

DJI doki ir aprīkoti ar ļoti integrētu aparatūru, uzlabojot funkcionalitāti.

  • Platleņķa drošības kamera
  • Integrētā meteoroloģiskā stacija
  • LTE tīkla kartes slots
  • Iekšējā daudzvirzienu antena
  • RTK modulis
  • Edge Computing paplašināšanas slots
PAZĪMES:
Preču veids: Dok-stacija
Darbības frekvence: 2.4 GHz: <33 dBm (FCC); <20 dBm (CE/SRRC/MIC) 5.8 GHz: <33 dBm (FCC); <14 dBm (CE); <23 dBm (SRRC)
Baterijas darbības laiks: > 5 hours
Darba temperatūra: -35 to 50° C
Svars: 90 kg

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

DJI Dock

  • Ražotājs: DJI Enterprise
  • Modelis: DJI Dock
  • Pieejamība: Iepriekšpasūtījums
Uzzināt cenu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no pirkuma summas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!