Mavic Air 2 FAQ: Viss, kas jums jāzina | iDrone.lv

Mavic Air 2 - Viss, kas jums jāzina

2020-05-15
Mavic Air 2 - Viss, kas jums jāzina


Lasiet tālāk, lai uzzinātu visu, kas jums jāzina par jauno DJI Mavic Air 2 dronu. Sākot ar intelektuālām funkcijām, piemēram, ActiveTrack 3.0 un FocusTrack, līdz kameru funkcijām, piemēram, Quad Bayer tehnoloģijai un 48MP attēliem, mēs esam apskatījuši visus jūsu Mavic Air 2 jautājumus šeit!


Salīdzinot ar savu priekšgājēju, Mavic Air 2 ir uzlabota transmisijas sistēma, lidojuma laiks, kameras veiktspēja un daudz kas cits! Dosimies tieši uz detaļām..
Kāda ir atšķirība starp Mavic Air un Mavic Air 2?


- Mavic Air 2 piedāvā uzlabotu kameras veiktspēju, pārraides sistēmu, lidojuma laiku un pilnveidotu lidošanas pieredzi, izmantojot lietotni DJI Fly. Mavic Air 2 piedāvā 48MP fotoattēlus, 4K / 60fps video, SmartPhoto, HDR funkcionalitāti, FocusTrack, OcuSync 2.0 un līdz 34 minūtēm lidojuma laika.


Kāda lietotne ir nepieciešama Mavic Air 2?


- Mavic Air 2 var izmantot tikai ar lietotni DJI Fly. Papildus vienkāršotas lietotāja pieredzes piedāvāšanai, DJI Fly satur arī mācību instrukcijas lidojumiem, lai jūs varētu uzzināt, kā droši lidot.


Vai Mavic Air 2 var izmantot tālvadības pulti Mavic 2?


- Nē. Mavic Air 2 var darbināt tikai ar Mavic Air 2 tālvadības pulti.


Vai es varu izmantot DJI Smart Controller kopā ar Mavic Air 2?


- Jā. Mavic Air 2 būs savietojams ar DJI Smart Controller, izmantojot turpmāko programmaparatūras atjauninājumu.


Kā pareizi uzstādīt Mavic Air 2 dzenskrūves uz motoriem?


- Pievienojiet dzenskrūves ar baltu marķējumu motoriem ar baltu marķējumu un pievienojiet tos bez marķējuma. Pirms mēģināt pacelties, pārliecinieties, vai visi propelleri ir pareizi piestiprināti.


Vai es varu izmantot DJI Goggles vai DJI Goggles RE kopā ar Mavic Air 2?


- Nē.


Vai Mavic Air 2 ir ūdensnecaurlaidīgs?


- Nē.


Kā ievietot ND filtrus Mavic Air 2?


- Uzmanīgi turiet kameru, lai nesabojātu, un lēnām pagrieziet filtru, lai to pievienotu vai atvienotu. Pārliecinieties, ka ND filtri ir droši uzstādīti, lai izvairītos no nejaušas atdalīšanās lidojuma laikā.KAMERAKāda foto un video kvalitāte ir Mavic Air 2?


- Fotoattēlus var uzņemt 12 MP, 48 MP un RAW formātā. Mavic Air 2 atbalsta 4K / 60 kadri sekundē video, HDR funkcionalitāti un 8x palēninātu kustību ar ātrumu 1080p 240 kadri sekundē.


Kas ir Quad Bayer filtru tehnoloģija?


- Mavic Air 2 ir aprīkots ar Quad Bayer filtru, kas kontrolē dažādu ekspozīciju izmantošanu, lai iegūtu attēlu ar lielāku dinamisko diapazonu. Quad Bayer filtrs arī veicina apdullināšanu ar augstas izšķirtspējas attēliem.


Kādi plakanu krāsu profili ir pieejami Mavic Air 2?


- Mavic Air 2 piedāvā D-Cinelike kā plakanu krāsu profilu, kas piedāvā lielisku detaļu atjaunošanu izceltos objektos, kā arī iespēju pielāgot toņus.


Kādas ir video kodeka H.265 priekšrocības?


- HEVC (H.265) ir augstāka video kodēšanas efektivitāte nekā H.264, saglabājot vairāk informācijas, izmantojot mazāk vietas.


Vai kameras iestatījumus var kontrolēt manuāli?


- Mavic Air 2 ir manuāli kameras iestatījumi, kas sniedz jums pilnīgu brīvību komponēt savus attēlus.


Kas ir SmartPhoto?


- SmartPhoto integrē HDR, HyperLight un ainas atpazīšanu perfekti optimizētam kadram. HDR izmanto uzlabotus algoritmus, lai optimizētu attēla dinamisko diapazonu, HyperLight noņem troksni no slikta apgaismojuma ainām, un skatu atpazīšana optimizē kameras fotografēšanas parametrus, pamatojoties uz saulrieta, debesu, zāles, sniega un koku atpazīšanu.INTELEKTUĀLĀS ĪPAŠĪBASVai Mavic Air 2 atbalsta 8K video?


- 8K izšķirtspēju var izmantot tikai Free un Waypoint Hyperlapse režīmos.


Kas ir FocusTrack režīms?


- FocusTrack veido trīs inteliģenti izsekošanas režīmi: ActiveTrack 3.0, Point of Interest (POI) 3.0 un Spotlight 2.0. ActiveTrack 3.0 ir mūsu līdz šim labākā izsekošanas tehnoloģija, īstenojot gan šķēršļu novēršanu, gan objektu atpazīšanu. IP 3.0 var izsekot arī tādiem objektiem kā automašīnas, laivas un citi pārvietojami transportlīdzekļi. Spotlight 2.0 saglabā jūsu objektu bloķētu kadra centrā. Visi trīs šie viedie izsekošanas režīmi ir apvienoti, lai piedāvātu uzlabotu aerofotogrāfijas pieredzi.


Kādus viedos lidojuma režīmus atbalsta Mavic Air 2?


- Mavic Air 2 atbalsta QuickShots, Hyperlapse un FocusTrack. QuickShots ir satriecošas automatizētas lidojumu sekvences, kas tiek izveidotas ar vienu pieskārienu. Hiperlaps ir radoša funkcija, kas ļauj parādīt laiku un kustību vienā kadrā. FocusTrack ir inteliģentu izsekošanas režīmu komplekts, kas padara kinematogrāfiskus kadrus viegli izveidojamus.


Vai ir kādi video iestatījumi, kur APAS 3.0 vai FocusTrack nav pieejami?


- APAS 3.0 un FocusTrack nav pieejami, ierakstot ar 4K ātrumu ar 60, 50 un 48 kadriem sekundē un 1080p ar ātrumu 120 un 240 kadri sekundē.DROŠĪBA UN ŠĶĒRŠĻU NOTEIKŠANA


Vai Mavic Air 2 ir papildu LED gaisma?


- Jā. Mavic Air 2 ir papildu gaisma, lai uzlabotu redzi un drošību lidojuma laikā.


Vai Mavic Air 2 ir raksturīga šķēršļu uztveršana visos virzienos?


- Nē. Mavic Air 2 nodrošina šķēršļu uztveri uz priekšu, atpakaļ un uz leju.


Kāda ir atšķirība starp APAS 2.0 un APAS 3.0?


- APAS 3.0 piedāvā labāko iespējamo šķēršļu novēršanu jebkurā DJI dronā. Sistēma ģenerē apkārtnes karti reāllaikā, nodrošinot īpaši drošu lidojuma veiktspēju.


Kāda ir atšķirība starp ActiveTrack 2.0 un ActiveTrack 3.0?


- ActiveTrack 3.0 ir DJI līdz šim labākā izsekošanas tehnoloģija, kurai raksturīga uzlabota šķēršļu novēršana un objektu atpazīšana. Varat arī atkārtoti identificēt savu subjektu pēc tam, kad viņš ir pazaudēts ātrgaitas ainā, izmantojot algoritmus, lai prognozētu viņu atrašanās vietu.TĀLVADĪBAS KONTROLE UN PĀRRAIDEKā tika uzlabota OcuSync 2.0?


- Jaunās paaudzes OcuSync 2.0 atbalsta dubultfrekvences joslas 2,4 GHz un 5,8 GHz frekvencēs. Tam ir arī spēcīgāka pretestība pret traucējumiem, pateicoties automātiskai frekvences pārslēgšanai, vienmērīgāka attēla pārraide ar H.265 kodējumu un pārvades padeve līdz 10 km (ja tas nav traucēts, bez traucējumiem un saderīgs ar FCC).


Vai Mavic Air 2 tālvadības pults atbalsta HDMI?

- Nē.


Kā uzlabot Mavic Air 2 signāla uztveršanu?

- Tālvadības pults viedtālruņa skava novieto antenas. Pārliecinieties, vai antenas ir vērstas pret gaisa kuģi. Ja jums nepieciešama papildu informācija, iepazīstieties ar lietotāja rokasgrāmatu. Turklāt, lūdzu, pārliecinieties, ka jums nav valkājot nevienu pārraidošu valkājamu materiālu un vai tālrunī ir izslēgts Wi-Fi un Bluetooth.


Kādas ir jaunā Mavic Air 2 tālvadības pults priekšrocības?

- Jaunajam tālvadības pultim ir pagarināts akumulatora darbības laiks līdz 240 minūtēm, ērtāks satvēriens, uzlabots antenas dizains un optimizēts profils, lai jūs labāk redzētu savu dronu, lidojot.PROGRAMMAPARATŪRA


Kā atjaunināt Mavic Air 2 programmaparatūru?


- Programmatūru var atjaunināt, izmantojot lietotni DJI Fly vai Mavic darbvirsmas programmatūru DJI Assistant 2 (pieejama operētājsistēmai Mac un Windows).


Ko darīt, ja tālvadības pults un akumulatora programmaparatūras versijas nesakrīt?

- Lai atjauninātu programmaparatūru, izmantojiet lietotni DJI Fly vai DJI Assistant 2, kas paredzēta Mavic.
Mavic Air 2 ir fantastisks drons satura veidotājiem, sociālo mediju lietotājiem un aerofotogrāfiem, kuri vēlas pārspiest savas radošās robežas. Pateicoties uzlabotajai pārvades sistēmai, lidojuma veiktspējai un kameras funkcijām, jūs varat izvērst savu piedzīvojumu un pārcelt to uz nākamo līmeni.