Izlēmat iegādāties kvadrokopteri, bet Jūs mulsina to daudzveidīgums? | iDrone.lv
0

Izlēmat iegādāties kvadrokopteri, bet Jūs mulsina to daudzveidīgums?

2018-09-03
Izlēmat iegādāties kvadrokopteri, bet Jūs mulsina to daudzveidīgums?

Izlēmat iegādāties kvadrokopteri, bet Jūs mulsina to daudzveidīgums?  Šajā rakstā jūs atradīsiet galvenus kritērijus, kuriem jāpievērš uzmanība izvēloties ierīci:

1. Izmērs. Tiek uzskatīts, ka - jo lielāks ir kvadrokopteris, jo tas ir jaudīgāks un ar plašākām funkcijām. Faktiski modeļa funkcionalitāte nav atkarīga no izmēra. Labs variants varētu būt drons - transformers, tas ir ērts lietošanā un transportēšanā.

2. Kamera. Laba kamera nodrošina video un fotogrāfiju augsto kvalitāti. Izvēloties ierīci bērniem, iesācējiem vai amatieriem pietiekama izšķirtspēja 0.3 MP — 2 MP. Profesionāļiem ir vērts izvēlēties kameras no 12 MP / 4K.

3. Lidojuma laiks. Akumulatori. Vidēji drona lidojums ilgst līdz 30 minūtēm. Dažien modeļiem ir paredzēta vieta papildus baterijai, kas ļauj pagarināt lidojuma laiku.

4. Vadīšana. Pastāv sekojošie varianti:


• ar Wi-Fi vai Bluetooth (ar smārtfona vai planšeta palīdzību);

• ar pulti.

Visi variant pietiekami ērti, taču Ierīce, vadāma ar pulti, bieži vien ir jaudīgākā un ar lielāko lidojuma rādiusu. 

5. Cena. Lietošanai profesionālās jomās ir vērts izvēlēties dārgākus modeļus un aksesuārus. Ja Jūs esat amatieris vai iesācējs, viegli atradīsiet Jums piemēroto ierīci par optimālo cenu.

Ja ņemsiet vērā augstāk mīnētus kritērijus, viegli atradīsiet tieši Jums piemēroto kvadrokopteri. Ja Jums tomēr radīsies papildus jautājumi, mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt, vienkārši sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.