Jaunums no DJI - Mavic Air 2 | iDrone.lv

Jaunums no DJI - Mavic Air 2

2020-04-30
Jaunums no DJI - Mavic Air 2

DJI kompanija iepazīstināja ar jauno Mavic Air 2 dronu.

Mavic Air 2 aizstāj populāro Mavic Air modeli, kas debitēja pirms diviem gadiem.

Jaunais modelis saņēma palielinātu lidojuma ilgumu - tagad tas ir 34 minūtes.

Izmaiņas skāra arī kameru. Tāpat kā iepriekš, tas ir uzstādīts uz aktīvās trīs asu karkasa, bet iekšpusē ir uzstādīta jauna lielāka matrica ar izšķirtspēju 48 megapikseļi. Tas ļauj uzņemt video ar izšķirtspēju 4K un frekvenci 60 kadri sekundē vai FullHD ar frekvenci 240 kadri sekundē, kā arī lēnas kustības video uzņemšanu ar izšķirtspēju 8K. Turklāt drons var pārraidīt video uz operatora pultu.

Drons var lidot 10 km attālumā un joprojām pārsūtīt video 1080p izšķirtspējā. Lai nodrošinātu lidojuma drošību, drons var automātiski pārslēgties starp 2.4 / 5.8 GHz frekvencēm, lai izvēlētos vismazāk noslogotās joslas. Sporta režīmā modelis var sasniegt ātrumu 68 km/h.

Ir uzstādīti sensori, lai izsekotu šķēršļus priekšā un aizmugurē, kas spēj atklāt objektus no 44 metru attāluma un ar ātrumu 12 metri sekundē. Tas ļauj dronam automātiski apstāties šķēršļu priekšā vai apiet tos un turpināt lidot. Turklāt dronam uz apakšējās virsmas ir sensors, kas palīdz, nolaižoties tumsā.

Jaunajam kvadrocopteram ir arī līdz šim unikāla funkcija - tas ir aprīkots ar ADS-B automātisko atkarīgo novērošanas-apraides uztvērēju. Šī ir standarta sistēma gaisa transporta līdzekļu kustības uzraudzībai, ko galvenokārt izmanto lidmašīnas. Pateicoties tam, drons varēs saņemt informāciju par to, ka lidmašīna atrodas vai atradīsies bīstamā tuvumā pašreizējai trajektorijai. Tajā pašā laikā, tāpat kā gandrīz visi sērijveida droni, Mavic Air 2 ir aprīkots ar slēgtu gaisa zonu karti, tāpēc ar standarta programmatūru tas nevar lidot pāri lidostu teritorijām. Tikai Ziemeļamerikas dronu versijas ir aprīkotas ar ADS-B uztvērēju.

Drons ir pieejams divās versijās: standarta aprīkojumā Mavic Air 2 un Mavic Air 2 Fly More Combo komplektā. Kurā papildus ietilpst 3 intellektuālas baterijas, 12 dzenskrūves, ND filtru komplekts (ND16/64/256), uzlādes stacija 3 akumulatoriem, strāvas adapteris un soma.


Ar prieku paziņojam par to, ka modelis Mavic AIR 2 ir pieejams iepriekšējam pasūtījumam. Steidzieties noformēt pasūtījumu un kļūt par vienu no pirmajiem jaunuma īpašniekiem!