Kā dēļ ir nepieciešama drona pacelšanās-nolaišanās platforma | iDrone.lv
0

Kā dēļ ir nepieciešama drona pacelšanās-nolaišanās platforma

2018-07-01
Kā dēļ ir nepieciešama drona pacelšanās-nolaišanās platforma

Jūs plānojāt uzlaist dronu, bet gribat visu atcelt dubļu, mitruma un nevienmērīga reljefa dēļ? Tas nav attaisnojums lai atceltu lidojumu vai tērēt daudz laika, meklējot piemērotāku vietu. Kvadrokopteru ražotāji ir paredzējuši šādas situācijas un piedāvā vienkāršu risinājumu - pacelšanās-nolaišanās platforma.Nelīdzena virsma var izraisīt drona apgāšanos, kas var deformēt asmeņus. Putekļi, mitrums un netīrumi var sabojāt konstrukciju vai kameru.


Centieni izmantot alternatīvas metodes bieži vien nedod gaidītos rezultātus. Piemēram, kartons, audekļa pārklāji un citi blīvi audumi viegli paliek mitri. Gumijas paklāji parasti nav pietiekami lieli un tos ir neērti pārvadāt. Polietilēns, pat visbiezākais, ir nestabils un viegli deformējas. Izmantojot šādu paštaisītu platformu, jūs riskējat, ka tas aizlidos pirmajā vēja spiedienā un apgāzīs dronu.


Daži izmanto arī lētās, viltotās piezemēšanas platformas. Neskatoties uz vizuālo līdzību, šo produktu kvalitāte parasti ir daudz zemāka. Ar laiku viltotā platforma plīst un pārstāj pildīt savas funkcijas.


Pacelšanās platforma ir ļoti svarīga. Tā spēj palīdzēt kā amatierim, kurš dod priekšroku gludai un tīrai uzlaišanās virsmai, kā arī profesionālim, kurš izvēlas palaišanas vietu, pamatojoties uz vairākiem kritērijiem - pacelšanās virzienam, ērtākam pacelšanas ātrumam, kā arī izvēlētajam skata leņķim, utt.


Ūdensizturīga platforma risina visas šīs problēmas, kā arī:


  • samazina nokrišanas risku, kad drons paceļās un nolaižās;

  • aizsargā drona konstrukciju no mitruma un putekļu iedarbības;

  • uzlaiž dronu no izvēlētā punkta jebkurā virzienā.


Izskatīsim pacelšanās-nolaišanās platformas priekšrocības:


  • vienkāršība. Izmantošanai nav nepieciešamas īpašas zināšanas un to ir viegli izmantot kā amatierim, tā arī profesinālim.

  • mobilitāte. Salocītā stāvoklī nolaišanās platforma priekš kvadrokoptera neaizņem daudz vietas, kā arī ir viegla.

  • dizains. Platforma ir košās krāsās, kas palīdz viegli noteikt nosēšanās vietu no gaisa.

  • funkcionalitāte. Platformas materiāls atšķiras ar nodiluma izturību, blīvumu, kas ir pietiekams, lai novērstu reljefa nevienmērību. Liels izmērs ļauj ērti izvietot dronu un visu nepieciešamo aprīkojumu. Gadījumā ja ūdensnecaurlaidīgā platforma kļūs netīra, dizaina un iepakojuma funkcijas saglabā citu lietu tīrību. Ūdensnoturīgā platforma pasargās dronu no mitruma un no iespējamām šļakatām no ierīces kājām. Pateicoties tās materiālam, to ir iespējams notīrīt no netīrumiem vienkārši noskalojot.


Piedāvājam izskatīt šādus platformu piemērus.


  • Kvadrokoptera pacelšanās platforma D110cm (PGYTECH). Komplektā ietilpst soma un pati platforma. Platformas diametrs ir 110 cm. Svars - 535 grami. Materiāls - ūdensnecaurlaidīgs neilons. Vienīgais mīnus ir apaļa forma - tā dēļ platforma zaudē centimetrus, kurus varēja izmantot.

  • Kvadrokoptera nolaišanās platforma P-GM-106  (PGYTECH). Tās svars sastāda 352 grami. Izmērs - 50 x 50 cm. Biezums ir 2,5 cm. Klāt arī nāk soma priekš platformas pārvietošanas.


Pārliecība par drona drošību un komfortu ļaus jums atpūsties un baudīt reālu prieku no lidojuma. Pacelšanās platforma būtiski vienkāršo organizatorisko procesu. Pērkot dronu, ieteicams nopirkt arī pacelšanās platformu komplektā. Un, protams, platforma var būt brīnišķīga dāvana - dronu īpašnieks novērtēs rūpes un uzmanību viņa hobijam.