DJI MAVIC 2 ENTERPRISE | iDrone.lv
0

DJI MAVIC 2 Enterprise

2018-11-12
DJI MAVIC 2 Enterprise


Neliels izmērs – liela ražotspēja 

Drons ir diezgan kompakts, taču pietiekami jaudīgs – jebkura pilota sapnis, kas izvirza sev gan amatieru, gan arī profesionālos uzdevumus. Tagad sapnis kļuva par realitāti – Mavic 2 Enterprise viegli var nokļūt Jūsu rokās! Koptera nozīmi ir grūti pārvērtēt, jo tā galvenais mērķis ir palīdzēt Jums sasniegt jebkuru citu nozari. Tam drons ir gatavs nekavējoties! 

Ir viss, kas ir nepieciešams darbam, un pat mazliet vairāk

Bezpilota aparāta izmēri, no pirmā acu uzmetiena, izraisa šaubas. Taču ir jāatmet viss, jo Mavic 2 Enterprise ir ne tikai pirmrindas, bet arī augsti tehnoloģisks drons: kustīgs objektīvs ar palielinājumu, OcuSync 2.0, garantētā sistēmas drošība, mūsdienīgā DJI AirSense un daudz kas cits! Pie visa pārējā, ir prožektors lidojumiem maz apgaismotākajā laikā, dinamiskais skaļrunis komandu darba koordinēšanai, signāla diodes. Viss tas – tas ir mūsdienu Mavic 2 Enterprise.

Drošība – panākuma atslēga

Riski un šķēršļi ir pat pieredzējušos pilotus. Kopteru ražotājus vienmēr uztrauc drošības jautājums, bet DJI – tas ir firmas aspekts. Tika pieliktas milzu piepūles, lai Mavic 2 Enterprise ekspluatācija nebūtu saistīta ar grūtībām, un komforts būtu jūtams no pirmajām izmantošanas minūtēm. Pārliecības nolūkā: izmaiņām tika pakļauta drona vadīšana, un tā uzvedības risinājumi apkārtējā vidē visā lidojuma laikā, kā arī:

1. Iebūvētais dubultais prožektors – tagad slikta redzamība nav kavēklis, drošība ir nodrošināta pat tumsumā.

2. Dinamiskais skaļrunis – vislietderīgākā ierīce pilotu komandai. Koordinācija, komandu uzdevumu risinājums, organizēšana – vairs nav tukšās skaņas.

3. Signālugunis – būs grūti zaudēt dronu no redzamības zonas. Mazāk pārdzīvojumu – vairāk darbspēju!

Rūpniecisko vajadzību aptvērums

Kompānijas, kuras izmanto dronus savā ražošanā, jau ir par soli priekšā konkurentiem. Ar Mavic 2 Enterprise var būt par pārim soļiem priekšā. Drošums, drošība, progresīvā programmatūra – galvenie momenti rūpniecības uzdevumu risināšanai. Atklāsim pa posmiem:

1. Lielākais drošums kontroles laikā – vadības sistēma ir aizsargāta tā, ka nav iespējama nesankcionētā piekļuve kopterim. Informācija un citi komponenti būs neskarti un saglabāti, noplūdes ir izslēgtas.

2. „Vienmēr kursā” – ņemot vērā to, ka gaisā vienlaikus var būt vairāki droni, tad palielinās saduršanās risks. Bet ar DJI AirSense sistēmu pilotam vienmēr ir paziņots par sava koptera stāvokli, un viņš ir informēts par citiem blakus esošiem bezpilota aparātiem.

3. Vēlreiz par drošību – atzīmēsim devēju sistēmu, kura sastāv no astoņiem optiskiem un diviem infrasarkaniem, kopā savienotiem FlightAutonomy sistēmas aizsardzībā. Pēdējā, būdama par šķēršļu pārvarēšanas sistēmu, tiek realizēta tā, ka šķēršļi var būt atklāti no visām pusēm, tai skaitā pēc bortiem. Turklāt sistēma nosaka ātrumu un attālumu līdz dronam draudošam objektam.

Progresīva šķēršļu atklāšana

Un tas viss, pateicoties iespaidīgai autopilotēšanai – APAS, – kas vēl jūtīgāk reaģē uz traucējumiem un veicina to apiešanu. Acīmredzamais lietderīgums, it sevišķi skarbos apstākļos, kad ir maza telpa vai slikta gaisma. Darbs ar mērogu – nav problēma

Mērogošana, kā izriet no daudzu dronu izmantošanas prakses, ir nepieciešama kompleksu pasākumu – bīstamo zonu, ĀN apvidu, enerģētisko struktūru, sakaru objektu apskata – realizēšanai. Ņemot vērā to, Mavic 2 Enterprise ir aprīkots ar uzņemšanas sistēmu ar mērogošanas iespēju – divkāršu un trīskāršu tālummaiņu, 12 Mpx izšķirtspēju, 4K uzņemšanu.

Pārbaudīta informācija par labu pilotam

Autentiskiem un pārbaudītiem datiem ir liela nozīme jebkurā dzīves aktivitātes jomā. Rūpniecība nav izņēmums. Sistēma GPS, kas veic datēšanu, saglabās visu informāciju, kura attiecas uz jebkuru kadru laiku un datumu, lai programmatūra ar to palīdzību turpmāk apstrādāt visus vizuālos datus.

Transportēšanas ērtums – tikai komforts

Kompaktums – ir vēl viena Mavic 2 Enterprise priekšrocība. Izstrādes vieglums, akurātums, montējot motorus un propellerus, neliels keiss – viss, kas ir nepieciešams. Bezpilota aparāta svars ir apmēram kilograms, kas neapgrūtina transportēšanu. Turklāt drons vienmēr ir gatavs darbam – koptera sagatavošana lidojumam notiek dažu minūšu laikā, kas ļauj ātri reaģēt uz negaidītiem uzdevumiem.

Lidojumi zemās temperatūrās

Laiks ne vienmēr labvēlīgi ietekmē pilotus. Taču gaidīt ērtu brīdi var ļoti ilgi, tāpēc Mavic 2 Enterprise ir aprīkots ar sildītāju, kas ir nodrošināts ar intelektuālo barošanas avotu. Vairāk nekādu akumulatora iespēju un lidojuma laika samazināšanu!

Paplašinātās iespējas labākam rezultātam

Mavic 2 Enterprise ir pieejams perifērijas ierīču pieslēgšanai, lai piešķirtu dronam vairāk iespēju. Tajā ir bezpilota aparāta sistēmas elastīguma un efektivitātes būtība. Tātad, ja ir pienācīgas izšķirtspējas, tad Mavic 2 Enterprise var sagatavot ļoti specifisko uzdevumu risināšanai.

Vadīšanas modifikācija

Mavic 2 Enterprise ļauj pilotiem mainīt vadīšanu atbilstoši savām vajadzībām. Tas ir iespējams, pateicoties progresīvai sistēmai OcuSync otrajā paaudzē, motoru izsmalcinātai kontrolei, iebūvētai 24 GB atmiņai un neredzamības režīmam. Un viss tas ir par labu lidojuma procesam.

Programmatūras intelektualizācija

Programmatūras uzlabošana – viens no galvenajiem inovatīvo tehnoloģiju uzdevumiem. DJI izdevās modificēt koptera programmatūru tādā veidā, lai tas kļūtu vēl gudrāks un būtu derīgs kompleksa korporatīvo jautājumu atrisināšanai. DJI Pilot и DJI Flighthub – lietojumprogrammas, kuras samazinās pilotu laika izlietojumu un resursu izmaksas līdz minimumam:

1. DJI Pilot – garantē kvalitatīvu vadīšanu un nodrošina bezpilota aparāta paplašināto iespēju ekspluatāciju. Lietojumprogramma veiksmīgi parādīja sevi daudzos firmas DJI kopteros.

2. DJI Flighthub – daudziem pilotiem pazīstama sistēma, kas veicina dronu grupas efektīvu izmantošanu. Sniedz lieliskas iespējas, lai droni realizētu kopējās darbības, kas noved pie kopmērķa.