Noma | iDrone.lv

Noma

2020-04-27
Noma

Mūsu veikals iDrone.lv piedāvā dronu, skūteru, elektroskūteru un stabilizatora nomu.

Nomas ieguvums ir to, ka nav nepieciešams maksāt pilnu summu par preces iegādi un tās aksesuāriem. Jūs varat atļauties jebkuru iecienīto ierīci vai aksesuārus jums piemērotākajā laikā un uz noteiktu laika periodu. Daudzi jauni tehnoloģiju modeļi mūsdienās strauji noveco, un ikvienam jauninājumam ir nepieciešamās papildus naudas izmaksas. Un bieži vien daudzas ierīces netiek izmantotas un vienkārši stāv uz jūsu plauktiem, bet jūs tādā veidā zaudējat naudu.

iDrone.lv veikalā Jūs varat izvēlēties un iznomāt dronu izklaidējošiem vai profesionāliem uzdevumiem. Baudiet aerouzņemšanu, skatieties uz pilsētu no debesīm vai nofotografējiet kādu konkrētu objektu īpašām vajadzībām. Mazulis Mavic Mini un profesionālais Phantom 4 kādu laiku kļūs par Jūsu lieliskiem draugiem.

Smartfona salokāmais stabilizators Osmo Mobile 3 ar viedajām funkcijām dos Jums iespēju stabili un vienmērīgi veidot šaušanu.

Un, ja Jūs vēlaties dažādot savu pastaigu, Jums ir iespēja iznomat skūteru vai elektroskūteru un izbaudīt ceļojumu pa pilsētu. Saliekami elektriskie skūteri Xiaomi Mi 365 un Ninebot Segway ES2 paātrinās līdz 25 km/h, un akumulators iztur 30 km.

Arī par Jūsu partneri pastaigā var kļūst saliekamais Spokey Avanger skūteris ar regulējamu augstumu, priekšējo amortizatoru un bremzi.

Izbaudiet izvēlēto produktu jau šodien, bez lielām investīcijām. Bet atcerieties, ka Jūs esat atbildīgs par īrētā aprīkojuma drošību. Par visām niansēm varat lasīt mūsu lapas sadaļā “Noma”. https://idrone.lv/arenda


Noma – labākais veids, kā ietaupīt savus līdzekļus.