Apmācība


Izmantojot bezpilota lidaparātus, pat neprofesionāls operators var iegūt aizraujošus foto un video kadrus un veikt reibinošus lidojumus, taču tam visam ir nepieciešama zināma sagatavošanās. Drona pārvaldīšana nav viegls process, taču mēs palīdzēsim Jums tikt galā.


Bieži vien kvadrokopteri sabojājas pilotu nepieredzēšanas dēļ. Dronu kontrolei nepieciešamas zināmas prasmes. Lai nesabojātu jauno draugu no pirmajām dienām un nodrošinātu drošu lidojumu, mēs jums piedāvājam apmācības pakalpojumu.


Apmācība ir nepieciešama visiem, kas vēlas iemācīties efektīvi vadīt dronu - gan pilotiem, kuri dronu izmanto amatieru un radošiem mērķiem, gan tiem, kuri dronu izmanto ražošanas uzdevumos.


Pieredzējuši pilotu instruktori pieejami izskaidros un parādīs visas vadības nianses. Un arī Jūs iegūsiet zināšanas par normatīvo bāzi drona lietošanas atļauju iegūšanai.


Apmācības programmā ietilpst:


  • Praktisko iemaņu apgūšana pilotēšanai;
  • Iegūšanā prasmes lietot dronus profesionālu un radošu uzdevumu risināšanā;
  • Normatīvā regulējuma apgūšana gaisa telpas izmantošanas atļauju saņemšanai;
  • Zināšanu iegūšana par dažādu modeļu dizaina iezīmēm, to komponentiem, ierīces ekonomiskās un izturīgās darbības nosacījumiem;
  • Funkciju apgūšana, kuras tiek izmantotas video, fotoattēlu, kartogrāfisko vai termisko attēlu iegūšanai no kvadrokopteriem.


(Jūs varat apmeklēt visu programmu kopā vai atlasīt atsevišķus vienumus, kas Jūs interesē)


Mēs piedāvājam:

  1. Individuālā apmācība
  2. Grupu apmācība


 Par cenu un citiem jautājumiem lūdzam sazināties: info@idrone.lv vai pa tālruni: +371 2244 2565.