Unikāls jauns drona modelis no DJI Phantom 4 sērijas, kas aprīkots ar RTK moduli, lai veiktu ģeodēziskos, kartogrāfiskos un pārbaudes uzdevumus. Tas nodrošina augstu precizitāti un veiktspēju.

Jaunais RTK modulis ir integrēts tieši Phantom 4 RTK, nodrošina līdz centimetram precīzu pozīvijas datu saglabāšanu unņemto fotogrāfiju metadatos. GNSS modulis ir uzstādīts, lai uzturētu lidojuma stabilitāti zemas signāla zonās.

Apvienojot abus moduļus, Phantom 4 RTK spēj optimizēt lidojumu drošību, vienlaikus nodrošinot precīzus datus sarežģītiem aptaujas, kartogrāfijas un kontroles darbplūsmas gadījumiem.

Izmantojot GS RTK lietotni, tiek iegūta vienkārša metode datu vākšanai. 


Precizitātes diapazons:


RTK ieslēgts un darbojas pareizi:

Vertikāli: ± 0,1 m, horizontāli: ± 0,1 m

RTK atspējots:

Vertikālais: ± 0,1 m (ar redzes novietojumu); ± 0,5 m (ar GNSS pozicionēšanu) Horizontāli: ± 0,3 m (ar redzes novietojumu); ± 1,5 m (ar GNSS pozicionēšanu)
Centimetra līmeņa pozicionēšanas sistēma

Jauns RTK modulis ir integrēts tieši Phantom 4 RTK, nodrošinot reāllaika, centimetru līmeņa pozicionēšanas datus, lai uzlabotu attēla metadatu absolūto precizitāti. Papildus optimizētai lidojumu drošībai un precīzai datu apkopošanai, Phantom 4 RTK saglabā satelītnovērošanas datus, ko izmantot pēcapstrādes kinemātikai (PPK), ko var veikt, izmantojot DJI Cloud PPK pakalpojumu*. Pielāgojiet Phantom 4 RTK jebkurai darbplūsmai ar iespēju savienot šo pozicionēšanas sistēmu ar D-RTK 2 augstas precizitātes GNSS mobilo staciju vai NTRIP (RTCM tīkla transportēšana, izmantojot interneta protokolu), izmantojot 4G sargspraudni vai WiFi tīklāju.


Apkopojiet precīzus datus, izmantojot TimeSync

Lai pilnībā izmantotu Phantom 4 RTK pozicionēšanas moduļu priekšrocības, tika izveidota jaunā TimeSync sistēma, lai nepārtraukti saskaņotu lidojuma kontrolieri, kameru un RTK moduli. Turklāt TimeSync nodrošina, ka katrs fotoattēls izmanto visprecīzākos metadatus un fiksē pozicionēšanas datus objektīva optiskajā centrā – optimizējot fotogrammetrisko metožu rezultātus un ļaujot attēlam iegūt centimetru līmeņa pozicionēšanas datus.Precīza attēlveidošanas sistēma

Uzņemiet labākos attēla datus, izmantojot 1 collas, 20 megapikseļu CMOS sensoru. Mehāniskais aizvars padara kartēšanas uzdevumus vai regulāru datu tveršanu nevainojamu, jo Phantom 4 RTK var kustēties, uzņemot attēlus, neriskējot, ka aizslēgs var izplūties. Pateicoties augstajai izšķirtspējai, Phantom 4 RTK var sasniegt zemes parauga attālumu (GSD) 2,74 cm 100 metru lidojuma augstumā. Lai nodrošinātu, ka katrs Phantom 4 RTK piedāvā nepārspējamu precizitāti, katrs kameras objektīvs iziet stingru kalibrēšanas procesu, ar parametri, kas tiek saglabāti katra attēla metadatos, ļaujot pēcapstrādes programmatūrai pielāgoties unikāli katram lietotājam.


Veidots mērniekiem

Piedāvājot virkni kontroles shēmu un bezmaksas tehnoloģiju,

DJI Phantom 4 RTK ir izstrādāts, lai nodrošinātu aptaujas līmeņa rezultātus ar lielāku efektivitāti nekā jebkad agrāk.


Mērķtiecīga lietojumprogramma

Jauna DJI GS RTK lietotne un tālvadības pults ar iebūvētu ekrānu, sniedzot lietotājiem pilnveidotu vadības shēmu uzmērīšanas misijām un citiem datu iegūšanas scenārijiem. GS RTK lietotne ļauj pilotiem gudri kontrolēt savu Phantom 4 RTK, izmantojot vairākus plānošanas režīmus, tostarp Fotogrammetrija (2D un 3D), maršruta punkta lidojums, reljefa apzināšanās, bloku segmentēšana* un daudz kas cits. Lietotāji var arī importēt KML/KMZ failus, lai optimizētu darbplūsmu savām misijām. Izmantojot iebūvēto ekrānu, piloti var skaidri skatīt un plānot savas misijas īpaši spilgtā, 5,5 collu HD displejā.


Piekļūstiet dažādām trešo pušu lietojumprogrammām

Piloti, kuriem ir pieredze trešo pušu lietotņu izmantošanā DJI dronos, ar SDK tālvadības pulti var piekļūt pasaulē vadošajai dronu lietotņu ekosistēmai savam Phantom 4 RTK. Lietotāji var pievienot saderīgu Android vai iOS ierīci un instalēt jebkuru saderīgu DJI Mobile SDK lietotni, lai pilnībā izmantotu sava Phantom 4 RTK jaudu.


Sāciet kartēšanu jau šodien

Izmantojot iebūvēto lidojumu plānošanas lietotni (GS RTK) un vienkāršu metodi RTK datu vākšanai (RTK tīkls vai mobilā stacija D-RTK 2), pilotiem ir pilnīgs risinājums jebkurai apsekojuma, kartēšanas vai pārbaudes darbplūsmai — tieši ārpus kaste.


Pazīmes:
Attālums: 7 km
Preču veids: Industriālais drons
Maksimālais ātrums: 58 km/h
Transformers:
Biežums: 2.400 GHz to 2.483 GHz
Lidojuma laiks: 30 min
Baterija: 5870 mAh
Skatu leņķis: no -90° līdz +30°
Кamera: 20 MP
Nakts apgaismojums: Ir
Akumulātora spriedums: 15.2 V
Motoru skaits: x 4
Svars: 1391 g
Izmēri pa diagonāli: 35 cm
Leņka vibrācijas diapasons: ±0.02°
Kartografēšana:
Vadība: Tālvadības pults
Atmiņas karte: max 128 GB Micro SD Class 10
GPS: Ir
Wi-Fi: Ir
Garantija: 2 gadi
FUNKCIJAS
Lidojuma plānošana: Ir
KAMERA
ISO diapazons: Video:100-3200(Auto) / 100-6400(Manual); Photo:100-3200(Auto) / 100-12800(Manual)
Objektīvs: FOV 84°;8.8 mm / 24 mm(35 mm format equivalent:24 mm);| f/2.8 - f/11, auto focus at 1 m - ∞
Atbalstītās failu sistēmas: FAT32(≤ 32 GB);/exFAT(> 32 GB)
Attelu formāts: JPEG
Darba temperatūras diapasones: no 0° līdz 40° C
Video formāts: MOV
Elektroniskā aizvara ātrums: Elektroniskā: 8 - 1/8000 sek / Mehāniskā: 8 - 1/2000 sekc
Attēla izšķirtspēja: 4864 × 3648 (4:3); 5472 × 3648 (3:2)
TĀLVADĪBAS PULTS
Displejs: 5.5 inch screen, 1920×1080, 1000 cd/m², Android System | Memory 4G RAM+16G ROM
Maks. pārraides attālums: FCC:4.3 mi(7 km); SRRC / CE / MIC / KCC:3.1 mi(5 km) (Unobstrcted, free of interference)
Darba temperatūra: no 0° līdz 40°C
Raidītāja jauda (EIRP): 2.4 GHz / CE / MIC / KCC:< 20 dBm
GIMBAL
Stabilizācija: 3-axis (tilt, roll, yaw)
Maks. kontrolējamais leņķa ātrums: 90°/s
INFRĒTĀS SENSORS
Šķēršļu noteikšanas diapazons: 0.2 - 7 m
Skata leņķis: 70 ° (horizontāli) ; ± 10 ° (vertikāli)
Mērījumu biežums: 10 Hz
Darbības apstākļi: Virsma no materiāla ar izkliedētās pārdomām un pārdomu koeficients> 8% (piemēram, sienas, koki, cilvēki, uc.)
АKUMULATORS
Akumulatora tips: LiPo 4S
GNSS
GNSS modulis: GPS+GLONASS+Galileo
Izmantotās frekvences: GPS:L1/L2; ГЛОНАСС:L1/L2; BeiDou:B1/B2; Galileo*:E1/E5a
Pirmais noteikšanas laiks: < 50 s
Pozicionēšanas precizitāte: Vertical 1.5 cm + 1 ppm(RMS); Horizontal 1 cm + 1 ppm(RMS); 1 ppm means the error has a 1mm increase for every 1 km of movement from the aircraft.
KARTĒŠANAS FUNKCIJA
Kartēšanas precizitāte: Kartēšanas precizitāte atbilst Amerikas fotogrammetrijas un tālvadības biedrības klases 3. klases ortofotogrāfu precizitātes standartam. | ** Faktiskā precizitāte ir atkarīga no vietas apgaismojuma, stāvokļa, augstuma drone, kartēšanas programmatūru, un vairāki citi faktori.
Pikseļu izmērs uz zemes virsmas GSD): (H/36.5) cm/pixel, H means the aircraft altitude relative to shooting scene (unit: m)
Datu apstrādes efektivitāte: Maks Darba platība ir aptuveni 1 km2 vienā lidojumā (182 m augstumā, piemēram, GSD ir apmēram 5 cm / piksi, kas atbilst American Society of Photogrammetry un Remote Sensing standartiem attiecībā uz klases Ⅲ klases ortofotogrāfiem)
KOMPLEKTĀCIJA
Tālvadības pults: x 1
Akumulators: x 2
Tālvadības pults akumulators: x 1
Akumulatora uzlādes centrs: x 1
USB kabelis: x 2
Uzlādēšanas stacija: x 1
Atmiņas karte: Micro SD Karte (16 GB)
Propelleri: x 8
Piekares fiksators: х 1
Lādētājs: x 1
Micro-USB kabelis: х 1
Koferis: х 1
Instrukcija: x 1

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

DJI Phantom 4 RTK

  • 6 950.00 €
  • 4 200.00 €

  • Bez nodokļa: 3 471.07 €

Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no pirkuma summas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!

DJI Phantom 4 RTK