Tax Free Global Blue


iDrone piedāvā saviem klientiem izmantot TAX Free pakalpojumu. Iegādājoties preces mūsu veikalā, Jūs varat ietaupīt uz nodokļiem!

Ja Jūs pastāvīgi uzturaties ārpus ES, veicot pirkumus, jums ir tiesības uz PVN atmaksu.

Saņemtā kompensācija ir PVN summa, no kuras atņemta administratīvā maksa.

Standarta PVN likme: 21%

Minimālā pirkuma summa: 44 EUR


Noderīga informācija:

Iegādājoties preci, palūdziet veikala pārdevējam TAX free formu.

Pirkumam jābūt atbilstoši iepakotam un tas nedrīkst būt lietots.

Pametot Eiropas Savienību muitai jāuzrāda orģināls pirkuma čeks, pase un TAX free forma, kas muitas darbiniekiem ir jāapzīmogo.

Preces izvešana ir jāapstirina ar muitas zīmogu 3 mēnešu laikā no pirkuma datuma. Tax free forma ar muitas zīmogu ir derīga 1. Gadu no pirkuma datuma.


Atmaksas saņemšana:

  • Parādiet apzīmogotu TAX free formu, pasi un čeku/kredītkarti Global Blue vai kādā no Global Blue partneru birojiem un saņemiet nodokļu atmaksu. Atmaksu iespējams saņemt skaidrā naudā vai arī ar pārskaitījumu uz kredītkarti.
  • Lūdzu, ieplānojiet sev laiku nodokļa saņemšanas procesam pirms Jūsu izlidošanas lidostā.​
  • Pirms reģistrācijas uz reisu dodieties uz informācijas centru un jautājiet pēc muitnieka. Jums līdzi ir jabūt aizpildītai veidlapai (Tax Free form), pasei, čekiem un pirkumiem, lai uz Jūsu veidlapas varētu uzlikt zīmogu.


Svarīgi: Nav muitas apstiprinājuma - nauda netiek atgriezta!


Eiropas Savienības valstis: Austrija, Beļģija, Bulgārija, Ungārija, Vācija, Grieķija, Dānija, Īrija, Spānija, Itālija, Kipra, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Francija, Horvātija, Čehija, Zviedrija un Igaunija.