Augu kontroles tehnoloģijas.

Apkopojiet precīzus veģetācijas datus, izmantojot P4 multispektrālu - augstas precizitātes dronu, kurš aprīkots ar multispektrālu attēlveides sistēmu pielietošanai agrokultūras, vides monitorēšanas un līdzīgās jomās.


! Iegādājoties šo produktu, jūs arī saņemsit bezmaksas licences šādiem komponentiem: DJI GS Pro (TeamProfessional) 1 gads + DJI Terra Basic 1 gads.Precīzi lauksaimniecības dati


Bezpilota sistēma saņem un apstrādā datus no 6 dažādiem sensoriem, lai noteiktu kultūru veselības stāvokli dažādos mērogos - no atsevišķiem augiem līdz veseliem laukiem - un veic situācijas ar nezālēm analīzi, kukaiņu klātbūtni, kā arī augsnes stāvokli. Tādējādi vienkāršais un uzticamais DJI Phantom 4 multispektrālais komplekss potenciālajiem lietotājiem piedāvā jaunus standartus bezpilota lidošanas platformu jomā, kas īpaši izveidoti lauksaimniecībai. Ierīce izceļas ar spēju atklāt šķēršļus 5 virzienos, maks. lidojuma laiks 27 minūtes un signāla pārraides diapazons līdz 7 km, izmantojot OcuSync sistēmu.

Precīzi multispektrālie attēli


Iebūvēta sistēma ar filmēšanas stabilizāciju spēj savākt sarežģītus datus tieši no kastes. Piekļuve informācijai, kas iegūta, izmantojot 1 RGB kameru un 5 kameru multispektrālu kompleksu, kas aptver zilu, zaļu, sarkanu, sarkanu malu un blakus infrasarkanā spektra kanālus (2MP), nodrošina fotografēšanas kompleksu ar globālo slēģi.


Reāllaika apraide RGB un NDVI formātos


Integrētais RTK pozicionēšanas modulis un TimeSync sistēma nodrošina precīzus katra attēla pozicionēšanas datus reālā laikā. Tādā veidā tiek optimizēti fotogrammetriskie rezultāti un tiek nodrošināta mērījumu precizitāte centimetru līmenī.Saules gaismas iebūvētais spektrālais sensors


Iebūvēts spektrālais saules gaismas sensors drona ķermeņa augšdaļā uztver saules starojumu, lai garantētu dažādos dienas laikos savākto datu maksimālu precizitāti un integritāti. Apvienojumā ar pēcapstrādes datiem šī informācija palīdz iegūt visprecīzākos NDVI rezultātus.Datu precizitāte


Cieša integrācija ar lidojumu plānošanas lietojumprogrammu DJI Ground Station Pro ļauj pilotiem pārslēgties starp bezpilota lidaparāta RGB videokameras skatīšanu reāllaikā un NDVI izvadi (Normalized Difference Vegetation Index (NDVI)), lai iegūtu tūlītēju informāciju laukā.


Savietojams ar D-RTK 2 un NTRIP mobilo staciju


RTK pozicionēšanas precizitāti var palielināt bez interneta savienojuma, izmantojot P4 Multispectral ar mobilo staciju D-RTK 2, izmantojot NTRIP protokolu (RTCM tīkla pārraide internetā) un 4G modemu vai WiFi piekļuves punktu. Sistēma spēj uzglabāt satelīta datus kinemātikas turpmākai apstrādei.


Efektīvi lauksaimniecības risinājumi

Lidojuma plānošana

GS Pro, vadošā lidojumu plānošanas lietotne iOS, ļauj jums izveidot lidojuma maršrutus, automatizēt uzdevumus un pārvaldīt lidojuma datus.
Datu izguve

P4 multispektrāls ļauj iegūt lielu apgabalu multispektrālus attēlus un atklāt problemātiskos apgabalus.
Datu analīze

Ērta pieeja gaisa apstrādes apsekojumu datiem un to apstrāde, katrai augu sugai piemērojot atsevišķus rādītājus, kā arī parametrus, lai iegūtu vēlamos labības veselības rezultātus.
Darbības saskaņā ar saņemtajiem datiem

Lēmumu pieņemšana par apstrādes vietu apstrādi saskaņā ar datiem, kas saņemti no dronaIzmantošana


Lauksaimniecisku operāciju precizitāte


Multispektrālās kameras nodrošina elektromagnētiskā spektra datus, kas nav pieejami cilvēka uztverei. Piekļuve šiem datiem, kā arī secīgi iegūtiem datiem par veģetācijas indeksu (NDRE un NDVI) ļauj pieņemt pareizus lēmumus attiecībā uz kultūraugu pārstrādi, resursu taupīšanu, izmaksu regulēšanu un ražas maksimizēšanu. Šādas iespējas būs noderīgas lauksaimniecības nozares speciālistiem aktīvajā kultūru audzēšanas periodā.
Vides kontrole un uzraudzība


Augu pārbaudes plānošanu var veikt efektīvāk, izmantojot P4 Multispectral. No multispektrālajām kamerām saņemtā informācija kalpos kā līdzeklis meža veselības uzraudzībai, piekrastes vai piekrastes veģetācijas kartēšanai, biomasas mērīšanai, kā arī vides un ekosistēmu aizsardzībai.Pazīmes:
Attālums: 7km
Preču veids: Industriālais drons
Maksimālais ātrums: 58 km/h
Transformers:
Biežums: 2.400 GHz to 2.483 GHz
Lidojuma laiks: 27 min
Rotācijas leņķu darba diapazons: Slīpums: -90 ° ... + 30 °
Baterija: 5870 mAh
Maks. nolaišanas attālums: 3 m/s
Maks. pacelšanas attālums: 6 m/s (automātisks lidojums); 5 m / s (manuāla vadība)
Skatu leņķis: Skata leņķis: 62,7 ° Fokusa attālums: 5,74 mm (40 mm - 35 mm formāta ekvivalents), autofokuss iestatīts uz ∞ Apertūra: f / 2,2.
Maks. lidojuma augstums virs jūras līmeņa: 6000 m
Кamera: 20 MP
Nakts apgaismojums: Ir
Satelīta pozicionēšanas sistēmas:
Akumulātora spriedums: 15.2 V
Attēla izlīdzināšana: Sešu CMOS matricu centru un iebūvētās D-RTK antenas centra relatīvais novietojums ir kalibrēts un katram attēlam reģistrēts EXIF formātā.
Darba temperatūras diapazons: 0°...+40°C
Motoru skaits: x 4
Svars: 1487 g
Izmēri pa diagonāli: 35 cm
Vadība: Tālvadības pults
Akumulātora svars: 468 g
Atmiņas karte: microSD ar minimālo rakstīšanas ātrumu 15 MB / s. Maks apjoms: 128 GB. Ātruma klase: 10. klase, atbalsta UHS-1.
GPS: Ir
Wi-Fi: Ir
Garantija: 2 gadi
KAMERA
Matrica: Sešas 1 / 2,9 collu CMOS matricas, ieskaitot vienu RGB redzamo matricu un piecus vienkrāsas daudzspektru attēlveidošanai. Katras matricas efektīvo pikseļu skaits: 2,08 miljoni (kopējais pikseļu skaits: 2,12 miljoni).
Filtri: Zils (zils, B): 450 nm ± 16 nm, zaļš (zaļš, G): 560 nm ± 16 nm, sarkans (sarkans, R): 650 nm ± 16 nm, sarkana mala (sarkana mala, RE): 730 nm ± 16 nm, tuvu infrasarkanajam (tuvu infrasarkanajam, NIR): 840 nm ± 26 nm
ISO diapazons: 200–800
Elektroniskais globālais slēģis: 1/100–1/20000 s (standarta kamera); 1/100–1/10000 s (multispektrālas kameras)
Vienkrāsainas matricas palielinājums: 1–8x
Maks. attēla izšķirtspēja: 1600×1300 (4:3,25)
Atbalstītās failu sistēmas: FAT32(≤ 32 GB);/exFAT(> 32 GB)
Attelu formāts: JPEG (standarta attēli) + TIFF (daudzspektru attēlu apstrāde)
Darba temperatūras diapasones: no 0° līdz 40° C
TĀLVADĪBAS PULTS
Darba temperatūra: no 0° līdz 40°C
Akumulators: 6000 mAh litija polimērs 2S
Raidītāja jauda (EIRP): 2.4 GHz / CE / MIC / KCC:< 20 dBm
Darba strāva: 1,2 A pie 7,4 V
INFRĒTĀS SENSORS
Šķēršļu noteikšanas diapazons: 0,7–30 m
АKUMULATORS
Enerģija: 89,2 W/h
Akumulatora tips: LiPo 4S
Darba temperatūra: -10°...+40°C
Maksimālā uzlādes jauda: 160 vati
GNSS
Pozicionēšanas precizitāte: RTK sistēma ir ieslēgta un darbojas pareizi: vertikāli: ± 0,1 m; horizontāli: ± 0,1 m bez RTK: vertikālā plaknē: ± 0,1 m (vizuālais novietojums); ± 0,5 m (satelīta pozicionēšana); horizontālajā plaknē: ± 0,3 m (vizuālais novietojums); ± 1,5 m (satelīta pozicionēšana)
KARTES IZVEIDOŠANAS FUNKCIJAS
Pikseļa izmērs uz zemes virsmas (GSD): (H / 18,9) cm / pikseļos, kur H ir drona augstums attiecībā pret zīmēto laukumu (vienība: m)
Datu vākšana: Maks darba laukums ir aptuveni 0,47 km vienam lidojumam 180 m augstumā, t.i., GSD ir aptuveni 9,52 cm/pikselis
SATELĪTU POZĪCIJAS SISTĒMAS
Vienfrekvences satelīta pozicionēšanas sistēma: GPS + BeiDou + Galileo (Āzija); GPS + GLONASS + Galileo (citi reģioni)
Daudzjoslu satelītu sistēmas RTK pozicionēšana: Izmantotā GPS frekvence: L1 / L2; GLONASS: L1 / L2; BeiDou: B1 / B2; Galileo: E1 / E5 Sākotnējais reģistrētais laiks: <50 sPozicionēšanas precizitāte: 1,5 cm + 1 ppm vertikāli (vidējā vērtība); 1 cm + 1 ppm horizontāli (vidējā vērtība). 1 ppm nozīmē, ka kļūda palielinās par 1 mm uz katru 1 km kustību. Ātruma precizitāte: 0,03 m / s
PĀRSKATĪŠANAS SISTĒMA
Maks. ātrums: ≤ 50 km / h 2 m virs zemes labā apgaismojumā
Maks. augstums: 0–10 m
Darba diapazons: 0–10 m
Šķēršļu noteikšanas diapazons: 0,7–30 m
Darbības apstākļi: Virsma ar redzamu faktūru, gaismas līmenis > 15 luksi
MAIŅSTRĀVAS ADAPTERIS (PH4C160)
Spriegums: 17,4 V
Nominālā jauda: 160 vati
KOMPLEKTĀCIJA
Tālvadības pults: x 1
Akumulators: x 2
USB kabelis: x 2
Uzlādēšanas stacija: x 1
Atmiņas karte: Micro SD Karte
Propelleri: x 8
Piekares fiksators: х 1
Lādētājs: x 1
Micro-USB kabelis: х 1
Koferis: х 1
Instrukcija: x 1

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

DJI Phantom 4 Multispectral

  • 5 700.00 €

  • Bez nodokļa: 4 710.74 €

Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no pirkuma summas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!

DJI P4 Multispectral