0% Kredīts


Viens no internet-veikala piedāvātiem pakalpojumiem ir preču iegāde kredītā. Iemaksu plāna noformēšana ir ātrs un ērts veids kā iegādāties vēlamo preci.


Kā noformēt bezprocentu aizdevumu?

1. Ievietojiet vēlamos priekšmetus iepirkumu grozā un noformējiet pasūtījumu, izvēloties - "0% bezmaksas kredītu" kā maksājuma veidu.

2. Aizpildiet aizdevuma pieteikumu, komentārā norādot "0%" un noklikšķiniet uz «Nosūtīt pieteikumu».

3. Pēc izskatīšanas rezultāts būs Jūsu e-pasta. Ja pieteikums ir apstiprināts, Jūsu pasūtījums tiks apstiprināts un nosūtīts ar kurjeru. Lūdzu, sagatavojiet pases vai personas apliecības (ID karte) kopiju pasūtījuma saņemšanas brīdī.


VECUMS: NO 18 LĪDZ 80 GADIEM
KREDĪTA SUMMA: LĪDZ 5000 €
PIRMĀ IEMAKSA: NO 0%
KREDĪTA TERMIŅŠ: LĪDZ 12 MĒNEŠIEM


UZMANĪBU!

  • Kredīts ir finansiāla saistība, lūdzam Jūs kārtīgi iepazīties ar nosacījumiem un izvērtēt savas iespējas atdot aizdevumu.
  • Tajā gadījumā, kad pasūtījumu veic aizņēmējs, viņš ir kā kreditora piedāvājums šīm līgumsaistībām.
  • Iegādājoties preci līzingā preces piegāde notiek tikai ar kurjera pakalpojumiem.
  • Lai noformētu pirkumu līzingā pircējam ir jābūt ne jaunākam par 18 gadiem, Latvijas Republikas pilsonim vai rezidentam, kā arī pircējam ir jābūt stabilai darba vietai.Saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likuma 2.panta 6.punktu interneta veikals www.iDrone.lv kalpo kā pircēju personu datu operators interneta veikals www.iDrone.lv darbojas kā attiecīgā uzņēmuma pircēja personas datu operators, kas sniedz līzinga pakalpojumus. Pēc visas nepieciešamās informācijas saņemšanas interneta veikals sūta informāciju līzinga kompānijai. Šī informācija netiek glabāta www.iDrone.lv mājaslapā. Izņēmums ir tikai tā personīgā informācija, kas nepieciešama maksājumu apstrādei. Tas nepieciešams grāmatvedības uzskaitei.