Bezpilota izlūkošanas līderis

EVO Max 4T lietotājiem piedāvā jaudīgas tehnoloģijas un uzlabotu autonomiju. EVO Max 4T novērtē sarežģīto vidi, lai reāllaikā izveidotu 3D lidojuma trajektoriju, kas nodrošina vēl nebijušu šķēršļu apiešanu. Uzlabotie sensori ļauj veikt lidojumus GPS nepieejamās vietās, un jaunā neticamā termiskā slodze paver labākus scenārijus objektu identificēšanai un izsekošanai. EVO Max 4T ir salokāms, laikapstākļiem izturīgs, tāpēc tas ir gan pārnēsājams, gan funkcionāls.Autonomā maršruta vadība

Autonomy Engine no Autel apkopo vides datus un plāno 3D lidojuma trajektorijas sarežģītā vidē, piemēram, kalnos, mežos un ēkās. Lietojumprogrammas ietver ātru 3D ainas rekonstrukciju, sabiedriskās drošības uzraudzību, rūpniecisko inspekciju un zemes mērīšanu.

Navigācija vidē, kurā nav atļauts izmantot GPS

Uzlabotie sensori ļauj EVO Max 4T navigēt nocietinātās struktūrās, pazemē vai vietās, kur GPS nav pieejams.

Precīza objektu identifikācija un izsekošana

Pamatojoties uz Autel mākslīgā intelekta atpazīšanas tehnoloģiju, EVO Max 4T var automātiski identificēt un fiksēt dažāda veida mērķus, piemēram, siltuma avotus, kustīgus cilvēkus vai transportlīdzekļus, kā arī veikt izsekošanu lielā augstumā un datu vākšanu tiesību aizsardzības iestādēm.Nav aklo zonu: pilnīga izvairīšanās no šķēršļiem

EVO Max 4T ir vienīgais komerciālais drons, kas apvieno tradicionālās binokulārās redzamības sistēmas un milimetrisko viļņu radara tehnoloģiju. Tas ļauj EVO Max 4T iebūvētajam autonomajam dzinējam uztvert tikai 0,5 collas mazus objektus, novēršot aklās zonas un ļaujot darboties vājā apgaismojumā vai lietus apstākļos.Aizsardzība pret traucējumiem un traucējumu novēršanu

EVO Max 4T izmanto modernus lidojuma vadības moduļus un algoritmus, kas īpaši izstrādāti, lai cīnītos pret radiofrekvenču traucējumiem, elektromagnētiskajiem traucējumiem un GPS viltojumiem. Tas ļauj EVO Max 4T droši lidot elektropārvades līniju, svarīgu konstrukciju un sarežģītu teritoriju tuvumā.Platformas iespējas

EVO Max 4T no jauna definē pārnēsājamību ar jaudīgu platformu un visu laikapstākļu dizainu:

  • Maksimālais lidojuma laiks - 42 min;
  • Aizsardzības kategorija - IP43;
  • Maksimālā vēja pretestība - 43,5 km/h;
  • Maksimālais darba augstums ~ 7000 m;
  • Attēlu pārraides diapazons ~ 20 km.  A-Mesh 1.0 - pirmā tīklveida tehnoloģija dronu nozarē

  EVO Max 4T ir aprīkots ar jauno A-Mesh sistēmu, kas nodrošina autonomu saziņu starp droniem, savienojot tos un strādājot kopā:

  Uzlabota aizsardzība pret traucēšanu: atšķirībā no tradicionālās ķēdes struktūras EVO Max 4T var netraucēti sazināties ar citiem tuvumā esošajiem droniem. Ja viens drons sabojājas vai negaidīti atstāj sistēmu, visa sistēma pašorganizējas un turpina pārraidīt svarīgu informāciju.

  Pielietojums ārpus redzamības zonas: izmantojot A-Mesh, vairāki tuvumā esoši droni var darboties kā retranslācijas punkti, ievērojami palielinot BVLOS operāciju efektivitāti.

  Visas flotes pārvaldība: viens pilots vai pilotu grupa vienlaikus var autonomi vadīt vairākus dronus ar vai bez LTE pārklājuma.

  Paplašināts darbības rādiuss: sakaru mezglus var novietot statiski uz kalniem vai stabiem, lai nodrošinātu pilnīgu pārklājumu, vai arī bezpilota lidaparātu bars var nodrošināt mobilus sakaru punktus, lai paplašinātu visas grupas pārklājumu.  Autel SkyLink 3.0

  EVO Max 4T SkyLink 3.0 sistēma ir aprīkota ar 6 antenām, 4 frekvenču joslām, AES-256 šifrēšanu un izvēles 4G integrāciju, lai nodrošinātu lietotājiem vismodernāko lidojumu pieredzi, kāda EVO jebkad ir bijusi.  Lidojumam gatava lietderīgā slodze un Autel Enterprise lietojumprogramma

  Lietderīgā slodze ietver platleņķa, tālummaiņas un termokameru ar lāzera tālmēri datu vākšanai un svarīgu lēmumu pieņemšanai.

  Autel Enterprise lietotne ir izstrādāta no pašiem pamatiem rūpnieciskiem lietojumiem, un tai ir pilnīgi jauna saskarne ērtai un efektīvai darbībai. Papildu funkcijas un daļēji autonomi režīmi palielina EVO Max 4T iespējas  Intelektuālās spējas

  3D kartes plānošana: plānojiet, izveidojiet un izpildiet 3D misijas plānu ar ceļa punktiem 3D kartē.

  Misijas atkārtošana (būs pieejama atjauninātajā versijā): aktivizējot šo funkciju, veiciet manuālu vai daļēji autonomu misiju vai apvienojiet vairākas misijas. EVO Max 4T automātiski ierakstīs kameras leņķus un atskaņos tikko veikto misiju.

  Ātrā misija (būs atjauninātajā versijā): īslaicīgas ātrās misijas var izveidot, kamēr jūs veicat citas misijas, un, lai palielinātu elastību, var sakraut vairākas apakšmisijas.  Uzņēmuma lietotne nodrošina dažādu autonomo un daļēji autonomo misiju plānošanu sabiedriskās drošības, inspekcijas un mērniecības vajadzībām.

  Ceļa punktu misijas: lietotāji var pievienot ceļa punktus, lai izveidotu elastīgus, nestrukturētus lidojuma maršrutus.

  Taisnstūra misija: atbalsta automātisku taisnstūra lidojuma zonas izveidi ar vienu klikšķi.

  Slīps fotoattēls: automātiski plāno 5 maršrutu grupas (1 ortofoto + 4 slīpi) atbilstoši lietotāja noteiktajam lidojuma apgabalam.

  Poligona misija: atbalsta automātisku poligonu lidojumu zonu izveidi ar vienu klikšķi.  Privātuma aizsardzība: datiem, tostarp lietotāja un drona informācijai, tostarp lidojumu žurnāliem, atrašanās vietām un konta informācijai, var piekļūt tikai fiziski, izmantojot dronu.

  Šifrēta datu glabāšana: atbalsta AES-256 šifrēšanu fotoattēliem, videoklipiem un lidojumu žurnāliem; tie ir arī aizsargāti ar paroli.  Uzlabots tiešā skata režīms (būs pieejams atjauninātajā versijā)

  Daudzkanālu projekcijas ekrāns: atbalsta vienlaicīgu RGB, infrasarkanā attēla, nakts redzamības attēla un platleņķa attēla izvadi.

  AR aina: Ģeolokācijas datus un citu informāciju par drona atrašanās vietu, ko nosaka ADS-B, var pārklāt reāllaika kartē, kas ir ērti lietotājiem, lai apstiprinātu drona atrašanās vietu un izvairītos no riskiem gaisā.  EVO Max 4T iespējas ir piemērojamas, bet ne tikai, pārbaudēm, meklēšanas un glābšanas darbiem, sabiedrības drošībai, kartēšanai un ugunsdzēsībai.

  LĀZERA TĀLMĒRĪTĀJS
  Mērījumu precizitāte: ±3.3 ft (1 m)
  Mērīšanas diapazons: 3937 ft (1200 m)
  MILIMETRU DIAPAZONA RADARA SENSORU SISTĒMA
  Atklājamo mērķu skaits: 32
  Ātruma mērījumu diapazons: ±60 m/s
  Ātruma mērījumu precizitāte: ≤1%
  EIRP: 18 dBm
  FOV: Horizontāli (6 dB): ± 60°, vertikāli (6 dB): ± 30°.
  Frekvence: 60 Ghz ~64 Ghz
  Izmēri: 1.50х.55х0.08 in
  Jutības diapazons: Uz augšu: 0,15 ~ 20 m Lejup: 0,1 ~ 120 m Uz priekšu un atpakaļ (standarta): 0,25 ~ 30 m Uz priekšu un atpakaļ: 0,5 ~ 60 m
  Svars: 2 g
  PAZĪMES:
  Aizsardzības kategorija: IP43
  Maх. svars pie pacelšanās: 1999 g
  Maksimālais svars: 1600 g
  Lidojuma laiks: 42 min
  Darba temperatūra: -20℃ - 50℃
  Izmēri (izvērstā stāvoklī): 576 х 660 х 149 mm
  Izmēri (salocītā stāvoklī): 257 х 136 х 133 mm
  Pārvietošanās precizitāte: Vertikāli: ±0,1 m (iespējota redzes sistēma); ±0,3 m (iespējots GPS); ±0,15 m (iespējota RTK); Horizontāli: ±0,15 m (iespējota redzes sistēma); ±0,3 m (iespējots GPS)
  Vēja pretestība: 12 m/s
  Pults: х 1
  GPS: GPS+GLONASS+Galileo+Beidou
  PLATLEŅĶA KAMERA:
  ISO diapazons: Auto: Foto: ISO100~ISO6400 Video: ISO100~ISO64000 (nakts režīms: līdz ISO64000) Manuāli: Foto: ISO100~ISO12800 Video: ISO100~ISO6400
  Sensors: 1/1.28” CMOS, 50M
  KAMERA
  Sensors: 1/2" CMOS, 48M
  ISO diapazons: Auto: ISO100 ~ ISO6400 Manuāli: Foto: ISO100 ~ ISO12800 Video: ISO100 ~ ISO6400
  Objektīvs: Fokusa attālums: 11,8-43,3 mm (35 mm, ekvivalents: 64-234 mm) Diafragma: f/2,8-f/4,8
  TERMĀLĀS REDZAMĪBAS KAMERA
  Infrasarkano staru temperatūras mērījumu precizitāte: 6,6 ~ 37,4 ℉ vai nolasīšana ±3% (ja tiek izmantota augstāka vērtība) @ambient temperatūra no -4 ℉ līdz 140 ℉.
  Temperatūras mērīšanas diapazons: -20°C to 150°C, 0 to 550°C
  Termālās attēlveidošanas ierīce: Uncooled VOx Microbolometer
  Objektīvs: Skata leņķis: 64° Apertūra: 13 mm Fokuss: f/1,2
  VIZUĀLĀS POZICIONĒŠANAS SISTĒMA
  FOV: Uz priekšu / atpakaļ / uz sāniem: 60°(H), 80°(V) Uz augšu / uz leju: 360° (H), 190° (V)
  Šķēršļi: Uz priekšu / uz augšu / uz leju / atpakaļ / uz sāniem: 0,2 ~ 50 m
  АKUMULATORS
  Svars: 520 g
  Tips: LiPo 4S
  Enerģija: 120 Wh
  Spriegums: 14.88 V
  Kapacitāte: 8070 mAh
  Uzlādes temperatūra: 5ºC to 45ºC
  KOMPLEKTĀCIJA
  Akumulators: х 1
  Atmiņas karte: х 1 64GB MicroSD
  Datu kabelis: х 1
  Drons: х 1
  Kontroles nūjiņas: х 1
  Propelleris: х 1
  Siksnas turētājs: х 1
  Vāks: х 1
  Kabels RC Cable х 1
  Akumulatora lādētājs: х 1
  Lādētājs: х 1 RC
  Skrūvgriezis: х 1
  Koferis: х 1
  Instrukcija: х 1

  Rakstīt atsauksmi

  Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

  Autel Robotics EVO Max 4T

  • Ražotājs: Autel Robotics
  • Modelis: EVO Max 4T
  • Pieejamība: Rezervācija
  • 9 199.00 €

  • Bez nodokļa: 7 602.48 €

  Kredīta kalkulators logo
  Preču grupa:
  Pirkuma summa:  EUR
  Kredīta termiņš:  mēn.
  Pirmā iemaksa:  %
  Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
  Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
  Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no pirkuma summas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
  Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!

  Autel Robotics EVO Max 4T, Autel Robotics, Autel, Autel EVO, EVO Max 4T, MAX 4T, Industrial Drone, Commercial Drone