Par mums


iDrone.lv - Your key to the smart future!


iDrone.lv katalogs piedāvā novatoriskus un mūsdienīgus produktus dažādās klasēs un nolūkos. Gan profesionāli droni, gan ļoti izdevīgi modeļi izklaidei un fotografēšanai, kā arī plašs aksesuāru un rezerves daļu klāsts. Arī mūsu veikalā jūs varat atrast dažādus ierīces, kas kļūs par jūsu neaizstājamiem palīgiem ikdienas dzīvē, ceļojumos un atpūtā. Pateicoties mūsu veikala piedāvātajām kamerām un stabilizatoriem, jūs varat uzņemt augstas kvalitātes fotoattēlus un video par neaizmirstamākajiem dzīves mirkļiem. Elektriskais transports gan bērniem, gan pieaugušajiem. Jūs varat iegādāties elektriskos skūterus, kuru priekšrocības ir augstāka veiktspēja un draudzīgums videi. Iespēja iepriecināt bērnus ar bērnu elektriskajiem transportlīdzekļiem, kas būs lielisks palīgs un ļoti priecēs katru bērnu. Tiek piedāvāts arī plašs radiovadāmu automašīnu, tanku, laivu un citu modeļu klāsts.

  • Ērta meklēšana pēc kategorijas un dažādas filtrēšanas opcijas ļauj viegli un ātri atrast vēlamo variantu.
  • Mēs rūpīgi atlasām ražotāju produktus, kuru produktu kvalitātē nav šaubu, un izmaksas ir pieļaujamās robežās.

Vēršoties pie mums, Jūs būsiet patīkami pārsteigts par lielo skaitu dažādu priekšrocību, ko mēs piedāvājam saviem klientiem:

  1. Plašs kvalitatīvu preču skaits.
  2. Kvalitatīvs klientu apkalpošanas serviss.
  3. Ērta un bezmaksas piegāde.

Ja jums ir šaubas par izvēli un Jūs vēlaties saņemt detalizētu konsultāciju par dažādām dronu īpašībām, lūdzu, sazinieties ar mūsu menedžeriem. Mēs vienmēr priecāsimies jums palīdzēt un atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem.

Atklājiet pasauli no pilnīgi nezināmas perspektīvas. Neatkarīgi no tā, kādu mērķi Jūs tiecaties: drona iegūšana personīgām izklaidēm vai profesionāliem mērķiem - ikviens mūsu veikalā atradīs labāko risinājumu saviem uzdevumiem.


Ar cieņu, iDrone komanda