0

Par mums


Visiem tiem, kas vēlas paskatīties uz pasauli no putna lidojuma gan iesācējiem, gan profesionāļiem mēs piedāvājam kvalitatīvas un profesionālas radio vadāmas ierīces. Mūsu interneta veikala piedāvājumā Jūs bez pūlēm atradīsiet jebkādu kvadrokoptera vai drona modeli, kas atbildīs visām Jūsu vēlmēm un pārsteigs Jūs ar savu cenu.


iDrone.lv katalogs piedāvā gan profesionāļus kopterus, gan budžeta modeļus profesionālai un amatieru filmēšanai. Mēs piedāvājam ērtu meklēšanu pēc kategorijām un visa veida filtrēšanas opcijas, kas ļaus Jums ātri un ērti atrast vēlamo variantu. Mēs rūpīgi izvēlamies produktus no zināmiem ražotājiem, kuru produkta kvalitāte nerada sūdzības, un produktu cenas ir pieņemamās robežās.

iDrone.lv — pirmais specializētais interneta veikals Latvijā, kas realizē kvadrokopterus un radio vadāmos dronus.  


Sazinoties ar mums Jūs būsiet patīkami pārsteigts par plašo priekšrocību klāstu, ko mēs piedāvājam saviem klientiem:


  1. Plašs kvalitatīvu preču skaits.
  2. Kvalitatīvs klientu apkalpošanas serviss.
  3. Ērta bezmaksas piegāde.

Ja Jums ir šaubas par izvēli un Jūs vēlaties saņemt detalizētu konsultāciju par droniem, lūdzu, sazinieties ar mūsu pārstāvjiem, kas vienmēr priecīgi Jums palīdzēt un atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem.


Iegādājieties kvadrokopterus un radio vadāmos dronus mūsu mājaslapā iDrone.lv un atklājiet pasauli no vēl neredzētas puses. Neatkarīgi no Jūsu mērķa: nopirkt ierīci personīgai izklaidei vai profesionālai filmēšanai - katram no tiem Jūs atradīsiet labāko risinājumu mūsu interneta veikalā. 


Ar cieņu, YUKON SIA