Par mums


iDrone.lv - Your key to the smart future!


iDrone.lv katalogs piedāvā novatoriskus un mūsdienīgus produktus dažādās klasēs un nolūkos. Gan profesionāli droni, gan ļoti izdevīgi modeļi izklaidei un amatieru fotografēšanai, kā arī plašs aksesuāru un to rezerves daļu klāsts. Arī mūsu veikalā jūs varat atrast dažādus ierīces, kas kļūs par jūsu neaizstājamiem palīgiem ikdienas dzīvē, ceļojumos un atvaļinājumā.

Pateicoties mūsu veikala piedāvātajām kamerām un stabilizatoriem, jūs varat uzņemt augstas kvalitātes fotoattēlus un video par neaizmirstamākajiem dzīves mirkļiem.

Elektriskais transports gan bērniem, gan pieaugušajiem. Jūs varat iegādāties elektriskos skūterus, kuru priekšrocības ir augstāka veiktspēja un draudzīgums videi. Un arī, lai iepriecinātu bērnus ar bērnu elektriskajiem transportlīdzekļiem, kas būs lielisks palīgs un ļoti priecēs katru bērnu.

Un, ja jums ir apnicis kārtējie uzdevumi, tad, lai atvieglotu dzīvi, jums tiek piedāvātas dažādas gudras ierīces, kas ietaupīs jūsu laiku un enerģiju. Gudra māja - mājas automatizācijas sistēma, kas nodrošina mieru un ļauj ievērojami ietaupīt. Kā arī viedpulksteņi, kas darbojas sinhroni ar viedtālruni. Plašs radiovadāmo automašīnu, tanku, laivu un citu modeļu klāsts.

  • Ērta meklēšana pēc kategorijām un dažādas filtrēšanas iespējas ļaus ātri un ērti atrast vajadzīgo opciju.
  • Mēs rūpīgi izvēlamies preces no ievērojamiem ražotājiem, kuru produktu kvalitāte nav apmierinoša, un izmaksas ir pieļaujamās robežās.

Sazinoties ar mums Jūs būsiet patīkami pārsteigts par plašo priekšrocību klāstu, ko mēs piedāvājam saviem klientiem:

  1. Plašs kvalitatīvu preču skaits.
  2. Kvalitatīvs klientu apkalpošanas serviss.
  3. Ērta bezmaksas piegāde.

Ja Jums ir šaubas par izvēli un Jūs vēlaties saņemt detalizētu konsultāciju par droniem, lūdzu, sazinieties ar mūsu pārstāvjiem, kas vienmēr priecīgi Jums palīdzēt un atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem.

Atklājiet pasauli no vēl neredzētas puses. Neatkarīgi no Jūsu mērķa: nopirkt ierīci personīgai izklaidei vai profesionālai - katram no tiem Jūs atradīsiet labāko risinājumu mūsu interneta veikalā.


Ar cieņu, YUKON SIA