0

Partneru programma


Kļūt par mūsu tiešsaistes veikala partneri ir ļoti ērti. Ja vēlaties nopelnīt naudu par to personu pirkumiem, kuri ir izmantojuši jūsu atsauces saiti, mēs Jums sniedzam šo iespēju. Tas ir vienkāršs veids, kā pelnīt un izņemt līdzekļus no sistēmas vai veikt pirkumus mūsu tiešsaistes veikalā. 


Partneru programmas vispārīgie noteikumi

Visi jūsu referenti, kuri veiks pasūtījumus mūsu tiešsaistes veikalā, dos Jums iespēju nopelnīt. Partneru programmas galvenie noteikumi: 


  • Jūs, kā tiešsaistes veikala partneris, saņemat 5% no pasūtījuma summas, kas tika veikts izmantojot jūsu atsauces saiti.
  • Kad jūsu referents veic pasūtījumu, sistēma automātiski veic komisiju.
  • Ja pasūtījums netiek apmaksāts, tad komisija tiek atcelta pēc trīs dienām.


Tā rezultātā Jums ir pieejama vienkārša peļņas sistēma, kurā Jums ir nepieciešams izplatīt personisku un unikālu novirzīšanas saiti starp saviem draugiem un paziņām.Bonusa uzkrāšana un izņemšana

Mēs nosakām minimālo robežu partnerības programmas ietvaros saņemto līdzekļu izņemšanai. Šobrīd tas ir 10 eiro. Ja vēlaties izņemt līdzekļus, Jums ir jāiveido individuāls pieprasījums uz tiešsaistes veikala oficiālo e-pastu, pēc kura sistēmā tiks veikts Jūsu pieprasījums.


Naudas līdzekļu pārskaitījums notiek 2 reizes mēnesī: mēneša 11. un 22. datumos.
Nodrošiniet pastāvīgus ienākumus kopā ar mūsu partnerprogrammu.