Preču piegāde


Pasūtījuma piegāde uz pakomātu Omniva, DPD Pickup un Venipak punktiem

Tikai pēc priekšapmaksas veikšanas par iegādātām precēm tās var tikt piegādātas pakomātā. Pēc tā pircējs apstiprina pasūtījumu un personīgi izvēlas pakomātu, kas atrodas visērtāk un vistuvāk pircējam. Gadījumos, kad preces ir pieejamas noliktavā, piegādes laiks aizņem no 1 līdz 2 darbdienām. Uz pircēja norādīto telefona numuru ar SMS palīdzību tiek nosūtīts kods, ar kuru Jūs varēsiet atvērt pakomāta šūnu un izņemt Jūsu pasūtījumu. Nosūtītais kods ir derīgs septiņas dienas, t.i., pircējam ir jāizņem prece 7 dienu laikā. Ja šajā laikā preces netiek izņemtas, tad tās tiek nosūtītas atpakaļ pārdevējam.

  • Piegāde Latvijā - 2.50 EUR
  • Piegāde Latvijā no 99 EUR - BEZMAKSAS
  • Piegāde ārpus Latvijas (LT/EE) - 7.99 EUR

Pasūtījuma piegāde ar AS Latvijas Pasts

Ja preču piegādi tiek veikta caur AS Latvijas Pasts, tad preču piegāde aizņem 1 līdz 7 dienām, tikai tajos gadījumos, kad prece ir pārdevēja noliktavā. Prece tiek piegādāta pircējam uz tuvāko pasta nodaļu. Pēc preces piegādāšanas pasta nodaļa klientam nosūtīta paziņojumu par preces piegādi, pēc tam klientam ir nepieciešams izņemt savu preci. No brīža, kad pasūtījums tiek saņemts pasta nodaļā, tur tas tiek glabāts līdz 1 mēnesim. Ja šajā laikā preces netiek izņemtas, tad tās tiek nosūtītas atpakaļ pārdevējam. 11 diennaktis pasūtījums pasta nodaļā tiek glabāts bez maksas, pēc tā par katru diennakti ir jāmaksā AS Latvijas Pasta noteiktā komisijas maksa.

  • Piegāde Latvijā - 3.99 EUR

Pasūtījuma piegāde ar kurjeru

Ja pircējs vēlas, lai viņa pasūtījums tiek piegādāts ar kurjera palīdzību, tad noformējot pasūtījumu Jums būs jānorāda Jūsu kontakttālruņa numurs. Kurjers sazināsies ar pircēju pa kontakttālruni un precizēs pasūtījuma piegādes laiku. Ja kāda iemesla dēļ kurjers nevar piegādāt preces klientam, tās tiek nogādātas tuvākajā pasta nodaļā. Savukārt pasta nodaļa saņēmējam nosūta paziņojumu par pasūtījuma piegādes vietu un par nepieciešamību to izņemt. Gadījumā, kad tiek pasūtīts liels preču daudzums, pasūtījums tiek sadalīts vairākos iepakojumos. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pat šajā gadījumā saņēmējs par piegādes pakalpojumu maksā kā par vienotu paku. Kurjers piegādā preces pie pircēja norādītās adreses namdurvīm.

  • Piegāde Latvijā - 7.99 EUR
  • Piegādes izmaksas uz Eiropu un visā pasaulē ir atkarīgas no iepakojuma lieluma un svara. Lūdzu, pieprasīt piegādes izmaksas - info@idrone.lv

UZMANĪBU!
  • Ja preces iegādātas līzingā, tad tiesības parakstīt dokumentus ir tikai tai personai, kura izvēlējusies šādu pirkšanas metodi. Lai to izdarītu, iepriekš jāsagatavo personas pases kopija, lai to nodotu kurjeram vai pasta nodaļas darbiniekam.
  • Pirms dokumentu parakstīšanas par pasūtījuma saņemšanu (pavadzīme) pircējs kopā ar kurjeru veic preču vizuālu pārbaudi, lai konstatētu redzamu bojājumu esamību vai neesamību. Ja produktam tiek konstatēts vizuāls defekts, tad pircējam ir tiesības atteikties no preces, kā arī pircēja pienākums ir nekavējoties paziņot par to pārdevējam.